Tanverdi Hukuk Bürosu

HAKKIMIZDA

 

2007 yılında kurulmuş, butik bir organizasyon ve PR şirketiyiz. Müşterilerimizle, gücünü samimiyet ve dürüstlük ilkesinden alan uzun soluklu iş birlikleri kuruyoruz. "İş ortağı" olarak gördüğümüz kurum ve markaların, rakiplarinden farklılaştırarak, hedef kitle nezdinde bilinirliğinin artmasında, pazarlama-planlama-satış hedeflerine ulaşmalarında önemli bir rol üstleniyoruz.

 

Misyonumuz; müşterilerimize çözüm odaklı danışmanlık hizmeti sunarak, marka değerlerini geliştirmelerine katkıda bulunmak.

 

Aralarında uluslararası markaların da yer aldığı, sektörlerinde öncü firmalara danışmanlık ve uygulama hizmetleri sunuyoruz. Amacımız, hizmet verdiğimiz kurumların marka değerlerini, kurumsal itibarlarını geliştirmelerine yardımcı olmak. Hizmet sunduğumuz markalara ve firmalara ihtiyaçlarına yönelik uzun vadeli ve/veya proje bazlı planlamalar hazırlayarak yenilikçi fikirler geliştiriyoruz. Müşterilerimizin iş hedeflerine etki eden sonuçlar üretme yönünde çalışmalarımızı planlıyoruz.

 

Hizmet Anlayışımız

Kurum ve marka itibarının yönetiminde; tutarlı, yaratıcı ve sürekliliği olan bir yaklaşımla iletişim süreçlerini planlayıp yönetiyoruz. Rekabetin, iletişim araçlarının, tüketici davranışlarının hızla değiştiği günümüzde, hedef odaklı yaratıcı fikirler üreten ve uygulayan bir çalışma modeline sahibiz. Geliştirdiğimiz stratejiler ile giderek karmaşıklaşan iletişim alanında müşterilerimizin hedef kitlesi tarafından fark edilmesini, mesajlarının doğru olarak algılanmasını sağlıyoruz. Bunu yaparken de farklılaşan iletişim araçlarını ve mecralarını etkin bir planlama ile kullanıyoruz.

 

Uzmanlık alanlarımızda deneyimli, donanımlı, yeniliklere ve gelişmelere açık, enerjik ekibimizle hizmet sunuyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip, ekip ruhuyla hareket ederek çalışmalarımızı yürütüyoruz.