Tanverdi Hukuk Bürosu

HİZMETLERİMİZ

 

- Basın İlişkileri Yönetimi

- Kurumsal İletişim Yönetimi

- Etkinlik Yönetimi

- Organizasyon Yönetimi

- Sponsorluk Yönetimi

- Kurum İçi İletişim Yönetimi

- Sosyal Sorumluluk Yönetimi

- Kriz Yönetimi

- Gündem Yönetimi

- Medya Planlama / Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Danışmanlığını üstlendiğimiz müşterilerin strateji ve hedefleri doğrultusunda pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunacak iletişim hedeflerini ve planlamalarını belirliyoruz. Bu çerçevede uzmanlık alanlarımızda hizmet sunuyoruz.

 

Temsil ettiğimiz markalar ile medya arasında köprü görevini üstlenerek, kurumsal mesajların en doğru ve etkili biçimde kamuoyunda yer almasını sağlıyoruz. İletişim stratejisi ile paralel olarak, medya ilişkileri stratejisini belirliyor ve doğrultuda medya planını oluşturuyoruz.

 

Medya planlama ve satın alma alanında da ; reklam ve tanıtım çalışmalarının hedefe ulaşması için doğru mecraların seçimi ve verimli kullanımında uzmanlığımız ile yol gösterici rol oynuyoruz. Satın alma işlemlerini en uygun koşullarda gerçekleştiriyoruz.

 

İlk günden bu yana başarılı organizasyonlara imza atan ajansımız; müşterilerinin yarışma, fuar, ödül töreni, seminer, lansman gibi eğitim, iş ve eğlence amaçlı etkinlikleri için konsept, geliştiriyor. Bu konseptin hayata geçirilmesi için gerekli bütçe ve haret planları hazırlanarak, organizasyonların medya ilişkileri de ajansımız tarafından planlanarak yürütülüyor. Gerekli durumlarda; markaların kurumsal kimlik ve hedeflerine uygun tanıtım araç ve malzemelerin yaratıcı çalışmalarını da yapacak üretimini sağlıyoruz.

 

Herhangi bir kriz durumunun ortaya çıkmasıyla birlikte, söz konusu kurum/marka ile işbirliği içinde, krizin kuruma/markaya olumsuz etkisini tespit ederek kriz yönetimini yapıyoruz.

 

Kurum yada ürün algısını pekiştirme yönünde etkin bir araç olan sponsorluk iletişimi konusunda da müşterilerimizi yönlendiriyoruz. Kurumların, iletişim hedeflerini destekler nitelikte doğru konularda, doğru projelerin sponsorluklarını yapmalarına önem veriyoruz.

 

Müşterilerimizin sosyal paydaşlarına yönelik olarak gerçekleştirdikleri tüm lansman, basın toplantısı, roadshow, bayi toplantısı, fuar gibi faaliyetleri etkinlik yönetimi başlığında gerçekleştiriyoruz.